درد

بدون شرح این آتش جان سوز

----------------------------------

 پی نوشت1:"جرم" را دیدم. نسخه دوبله شده ، یه بارم باید بدون دوبله  ببینمش. فیلمی در مورد این روزها که بالاجبار سر و شکل آن روزها را گرفته! دم شما گرم آقای کیمیایی!

 پی نوشت 2: در این روزها که بقول شهرام شکیبا:" حال هیچ کس خوب نیست". دیدن کمدی درست درمون  و زیبای " ورود آقایان ممنوع" را از دست ندید.  فیلمی با کارگردانی عالی رامبد جوان فیلمنامه خوب پیمان قاسم خانی و بازی های عالی رضا عطاران و ویشکا آسایش. ما شدیدا به خنده محتاجیم.

 پی نوشت 3: کتاب اینترنتی " بیشعوری " را خوندم و فکر می کنم همه به خوندن این کتاب احتیاج داریم. فقط خواهشا علائم این بیماری را قبل از دیگران در خودمون جستجو کنیم. از محمود فرجامی هم بابت ترجمه و عرضه این کتاب در فضای مجازی تشکر می کنم.  آقای فرجامی !هزینه یک پیتزا هم به حسابتان واریز کردم ( به عنوان هزینه تشخیص بیماری!)

لینک ها: حرف مهم سید حسن ،  یک حرف حسابی از خسرو معتضد ، لاله و لادن دوست نداشتنی ، تصمیم گیری در مدیریت

/ 8 نظر / 30 بازدید
آماندا

سلام. بله جرم کمی تا قسمتی خوب بود.. البته من فقط عاشق دیالوگهای کیمیایی هستم..

سفینه ی غزل

سلام بر دایناسور راست است حال هیچکس خوب نیست. تنها فیلمی که در جشنواره موفق شدم ببینم،"ورود آقایون ممنوع " بود. دوستش داشتم. من هم دیدنشو توصیه می کنم. لاله و لادن رو خیلی خندیدم هر چند تشبیه اون طفلک ها به این دو ، بی انصافیه.[گل]

منیره

یه شرحی روی عکس پایینی بنوویسم ؟ عینهو همین بچه رو دیدم یکی از همون روزا ... داشتیم آب می خریدیم .. بدون این که خیلی به خودش زحمت بده نیگا کنه تو چشمام با اون صدای جوجه خروسی تازه بالغش داد زد : زود برین از این جا !!!به مولا با دستای خودم خفه تون می کنم .. نیگاش کردم گفتم با من بودی ؟؟ طفلک گفت : نه !

هادی

سلاک ورود ممنوع رو دیروز سینما رفتم فیلم خوبی بود اما اینطور که میگین کارگردانی عالی بود موافق نیستم،حتی گاهی تصنعی بازی کردن دختران دبیرستانی مشهود بود. آهنگ پینک فلوید رو خیلی حوب و زیبا جا داده بودن تو فیلم.. راستی بیشعوری رو هم نصفش رو خوندم،کلی خندیدم از اون دستنوشته ها " ای کسی که داری این را می خوانی .. یک نفر گوش نکرد و فلان شد .. یه آقای نورانی اومد تو خوابم .." یه شب کلی خندیدم..

سعید ترشیزی

سلام مر30 اگه فراهم کردن اسباب خندیدن مردم ( طنزنویسی ) بهم فرصت بده حتما باید برم این دوتا فیلم رو ببینم [گل]

میله بدون پرچم

سلام واقعاً حال هيچكس خوب نيست... واقعاً حرف خوبي زده خسروخان...

نیکادل

سلام ای هم رزم ای بابا!!!!!!!!!! اما شما ماشالله خوب در همه جبهه های علمی فرهنگی هنری فعالی هان! بابت لینک ها هم ممنون.[گل]

فرزانه

سلام اولش با اين عکس ها دل آدمو ... بعدش ميگي ما به خنده محتاجيم جرم را قرار است به دعوت يک دوست که کيميايي باز دو آتشه است ببينم اين هفته ولي حال رفتن به سينما براي فيلم کمدي را ندارم حتي اگر پيمان قاسم خاني و... باشه بعدا خونه مي بينيمش کتاب را خوندين بالاخره ؟ ميم فه خيلي رو علايم زوم کرد ديگه نتونس هواي اينجا رو تحمل کنه ها ...کوچانده شد حالا ببينيم با ما چه مي کند