مهاجرت

از هر چه رفتار فله ای  است متنفرم. از اینکه خشک و تر با هم بسوزند و بدون استفاده از فکر و احساس یک حکم کلی را برای همه (به صرف تشابه نام) اجرا کنند چه این حکم خوب باشد و پاداش و یا بد باشد و تنبیه و توقیف و فیلتر کردن.

از نشانه های ضعف مدیریت یک سیستم می توان این نوع رفتارهای فله ای را نام برد. خود من چه در دوران تحصیل و چه خدمت "ممکن المقدس سربازی " و چه در محیط کار زیاد مشمول این نوع برخورد ها شده ام.

حالا هم که بصورت درهم و فله ای و کتره ای تمام وبلاگ های بلاگر را فیلتر  ( البته ورد پرس هم مسدود شده) کرده اند بصورت کاملا اجباری و موقت به این وبلاگ جانشین که تحت حمایت پرشین بلاگ است مهاجرت کرده ام و به محض رفع انسداد از گلوی بلاگر به خانه قدیمی ام باز خواهم گشت. این را هم بگم که اساسا مخالف فیلترینگ هستم.

اردیبهشت ماه که یکبار دیگر بلاگر را به مدت چند روز فیلتر کردند این خانه موقتی را احداث کردم برای روز مبادا و حالا آن روز مباداست.

زحمت چه می کشی پی درمان ما طبیب؟!

                        ما به نمی شویم تو بدنام می شوی!      (عارف قزوینی)

به امید روزهای خوب برای انسانهای خوب و خوب شدن انسانهای بد که اگرچه نزدیک به محال است اما آرزو که بر جوانان عیب نیست!

 سال رو به پایان است ، روزهای "سردی "را می گذرانیم  اما بهار نزدیک است ، سرما رو به اتمام . برف ها که آب شوند و زمستان  که برود روسیاهی است که بر ذغال و ... می ماند. مطمئن باشید.

 

/ 4 نظر / 41 بازدید
فرزانه

سلام دلم میخواهد باور کنم که بهار در راه است سرمایی ته دلم را می لرزاند اما ... دوستی یکبار در مورد فیلتر سراسری وردپرس نوشته بود مثل رفتن به گور دسته جمعی است تعبیر رئال وگزنده ای بود من برای در امان ماندن از این گورها از ورد پرس به بلاگ اسکای آمدم با اینکه امکاناتش خیلی کمترست [ناراحت]

سفینه ی غزل

سلام دایناسور مهاجر بگذار آنها که عرض خود می برند و زحمت ما می دارند بدانند که نسل این دایناسور منقرض شدنی نیست.

نیکادل

سلام بر شما دوست عزیز چه کار خوبی کردید خبر دادین راستش من دیگه خیلی هم امیدوار نیستم

ميله بدون پرچم

سلام اميدوارم دوستان اميدشان را از دست ندهند ممنون كه خبر داديد. واقعاً امان از اين رفتار فله اي