ژن تهوع آور

شوخی شوخی داره گند کار در میاد
قبول دارم که همیشه این آشنا بازی و پارتی بازی بوده و قبیله‌گرایی و عشیره‌گرایی در تار و پود قدرت در تاریخ ایران تنیده بوده اما هر چیزی حدی دارد و شور شدن غذا را تا جایی می‌توان با خنده یا ادب و صبوری به روی آشپز نیاورد؛ اما دیگه داره حالم بهم میخوره از این آقازاده ها و ژن خوب‌های پررو و بی‌حیا که با کمترین توانایی و تخصص و تجربه دارند از سفره پهن شده می‌خورند و با جرات میگم باید هر چه زودتر جلوی این چریدن و غارت به شیوه ایلغاری را گرفت.
سفارش کردن بستگان و دوستان برای گرفتن مناصب به جریان طبیعی و عادی و حتی ارزشمند تبدیل شده، مدیران منتظرند سمتها را به کسانی بدهند که سفارش و توصیه نامه‌های بیشتری از نهادها و سازمان‌ها دارند و تجربه و تخصص و صلاحدیت‌های اخلاقی از پارامترهای تصمیم گیری حذف شده‌اند.
باید جلوی پست‌ها و عنوان‌های خلق‌الساعه و شخصی‌ساز را هر چه زودتر گرفت.
مشاوران اعظم پرخور و پرمدعا که با کمترین زحمت و استعداد بیشترین حقوق و مزایا را می گیرند به چه کار می‌آیند؟
دست از این شوخی کردن با ژن خوب بر داریم و به شدت به این حرام خواران و رانت خواران نشسته بر سر سفره مردم بتازیم.
به هر شکلی که می شود به این جریان خانمان سوز تهوع آور اعتراض کنیم و به هر شکل ممکن در کارشان اختلال ایجاد کنیم.
باید قانونی تصویب شود که هیچ آقازاده‌ای حداقل در دوران تصدی پدر، مادر و بستگان نزدیکش حق دریافت هیچ گونه حقوق و مزایا دولتی نداشته باشد .
باید حداقل‌هایی از تخصص و تجربه و شعور و سلامت روانی برای گرفتن عنوان ها و مسندهای دولتی تصویب شود (بدون تبصره و استثنا) تا بدون آن هیچ تحفه نطنزی نتواند صندلی‌های فراوان پر مزایا را اشغال کند.
نباید صندلی‌ها و سمت‌های جدیدالتاسیس به آدم های تازه بیکار شده واگذار شود.
خلاصه اینکه این سیل بنیان کن علاوه بر نابود کردن و غارت مملکت امکان کار کردن و حتی زیستن را هم از ما سلب خواهد کرد.
مرداد ۹۶
/ 0 نظر / 258 بازدید