... رفت!

می گفت: بابا دنیا دو روزه چراغ هیشکی تا صبح نمی سوزه

می گفت: آدمی چیه؟ آه و دمی

می گفت: به این دنیا اعتبار نیست

می گفت: دنیا به کام ما شد که شد، نشد، نشد

                                                      اما وقتی داشت می رفت هیچ چی نگفت و

                                                                                                             رفت!

 

 

پی نوشت1: این پست تقدیم می شود به تمام دوستانی که در این ایام عزیزی را از دست دادند، بخصوص سید عزیز! که پدر بزرگوارش به رحمت خدا رفت و دوستم رضا که پدربزرگش را از دست داد.

پی نوشت2: این نوشته را در بین کاغذ یادداشت های چند سال پیش پیدا کردم . مطمئن نیستم مال خودمه یا از کسی شنیدم (  خدا کنه واسه خودم باشه. کاش می شد از نوشته ها هم آزمایش " دی ان ای" گرفت!)

/ 13 نظر / 58 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منیره

دنیا با همه بزرگیش یک کره زمین داره به این کوچیکی این کره با همه کوچیکیش یه ایران داره فقط اینقده !و توی ایران کوتوله هایی قلم به دست گرفتند و هی امضا میدند که گمون میکنن صاحب گیتی اند پس باید نگهش دارند به قیمت بی .../بی .../ بی ...

منیره

سلام دوست بزرگوارم راست میگین شاید برای خیلیها مفهوم نباشه گفتم اینجوری باشه برای شما بهتره باشه مینویسم : روسای مملکت ما از بالا تا پایین کوتوله هایی بیشنیستند که البته منظورم کوتوله های سیاسی و فکری و اخلاقی است و وقتی پای سرنوشت نسل ها رو امضا می کنند به یاد نمی آورند دنیا محل گذر است این نکته را فقط به من و تو دوست عزیز یاد آور میشن تا در فرنبرداری از اصل ... کوتاهی نکنیم که گرفتار مار غاشیه نشیم دیگه خودتون خواستین اشاره ها رو باز کنم خب از یک دایناسور دل گنده انتظاری هم جز این نمی ره !!

آماندا

سلام ببخشید سر صبحی ناراحت شدی.. اما جوابت به کامنت قبلیم کارد زد به استخونم.. یعنی اگه نمینوشتم اونا رو خونم میفتاد گردنت.. بعد وقتی میره که برنگرده چه فرقی میکنه کسی حافظ من باشه یا نباشه.. دیگه خودتی و خدات.

رضا

وقتی داشت می رفت هیچ چی نگفت،فقط رفت. فقط رفت، می دونست که باید بره، نه گریه کرد و نه زجه زد. محکم رفت. محکم.

هستی

کاش در قطور زندگی سطری باشیم ماندنی نه حاشیه ای از یاد رفتنی[گل]مرد اونیه که بعد رفتنش نامش بمونه

ققنوس خیس

خوشا آن که حظی از دنیا برد و رفت ... سلام [گل]

هادی

سلام،ممنون که به وبلاگم سر می زنی.شرمنده که نمی تونم زیاد جبران کنم،شما که اینقدر فیلم می بینی چرا مطلب سینمایی نمی نویسی

هادی

سلام،اونجا هم رفتم و مطالب سینماییتون رو نگاه اجمالی انداختم،خوب بود و از نثر سادتون خوشم اومد. هرچنر بعضی جاها شاید کمی سلیقمون فرق کنه مثلاً اون نکات مثبتی رو که شما در کیفر دیدی من ندیدم و کیفر یکی از بدترین فیلمهایی بود که این اواخر به اشتباه انتخاب کردم و دیدم..

نیکادل

سلام نمی دونم چرا از خونه نمی شه واسه وبلاگای پرشین بلاگ نظر بذارم ... ای بابا برادر جان ... حالا چه فرقی میکنه کی گفته ؟ ببین چی گفته! نشد ... نشد ...[ناراحت]