گزارش کار

1. سفر (چندین روز)

2. بیماری (2 تا 3 روز)

3.  دوران نقاهت (2 روز)

4. فیلم بینی:

- ضد گلوله : خوب بود. با در نظر گرفتن اینکه اولین فیلم کارگردانش بود و از کمبود امکانات و بودجه رنج می برده . درضمن موسیقی فیلم کار گروه مورد علاقه من " دنگ شو " است. آهنگ آخر فیلم را از دست ندید به نام" بزن بریم بهشت".

مرد عوضی: از استاد همیشه سینما هیچکاک که واقعا کارش درسته.البته نسخه دوبله فیلم را دیدم که اون هم عالی بود .تنها سانسورهای مسخره نسخه های رسمی آزار دهنده است.

- گشت ارشاد: اونقد هم که می گفتند فیلم بدی نیست ( نظرم داره به نظر فراستی نزدیک میشه)  سعید سهیلی فیلم را کم نقص ساخته، بازی ها بخصوص بازی  فرخ نژاد خوبه. طنزهای فیلم خوب در اومده. پایان بندی  متفاوتی داره و نسبت به "زندگی خصوصی" یه سر و گردن بالاتره. 

- صبح بخیر ویتنام: فیلم معروفی با بازی رابین ویلیامز که تقریبا یه تنه فیلم را می چرخونه و بعید می دونم کس دیگری می تونسته این فیلم را با این کیفیت بازی کنه. در فیلم نقش یه گوینده رادیو را بازی می کنه که برای اجرای برنامه برای سربازان آمریکایی مستقر در ویتنام به اونجا میره. 

5. موسیقی:

- آلبوم ترانه های رامی: موسیقی و اجرای  زیبای ابراهیم منصفی (1324-1376)با لهجه بندرعباسی که سرشار از غم و عشقه. این بندر عباس هم خوانندگانی دارد! روح رامی و ناصریا شاد!

6- کتابخوانی:

- چند کتاب مرتبط با درس و دانشگاه

- خاطرات شیخ ابراهیم زنجانی:( هنوز تمام نشده) این مرد از رجال معروف دوران مشروطه بوده و مهمترین دلیل معروفیتش محاکمه و صدور حکم اعدام برای شیخ فضل اله نوری است. کتابی بسیار خواندنی و جذاب و تفکر برانگیز. این کتاب یکبار و و در دوران اصلاحات ( فحش آبدار بدید) چاپ شده است و نسخه افست آن را شاید بتوانید از دست دوم فروشهای انقلاب بخرید. نظراتش در مورد اساس و بنیان اسلام (ص 77 به بعد) خواندنی و  است و جای فکر دارد.

- سوموکاری که نمی توانست تنومند شود: اثری دیگر از اریک امانوئل اشمیت دوست داشتنی که داستان آن جنبه های روانشناسانه دارد و مثل همه کتابهای این نویسنده خواندنی است.

- نامه های کوفی : مجموعه شعری از سعید بیابانکی که عنوانش را از فصل سوم اش گرفته است و دو فصل دیگرش غزل است .

ناگه ز سمت عشق وزیدن گرفت شعر

در سینه سوخت، بوی شنیدن گرفت شعر

از حال رفته بودم و آمد سر مرا 

چون مادری صبور به دامن گرفت شعر

از این تعجبم که گناهان خویش را

انکار کرده بودم گردن گرفت شعر

...

چسبید از ابتدای تولد به غم، به درد

بوی صفای لاله و لادن گرفت شعر

ابیاتی از غزل لاله و لادن 

7. زیاده عرضی نیست فقط منو دعا کنید که کارم بیشتر از همیشه پیش خدا گیره.

 

/ 7 نظر / 26 بازدید
آماندا

سلام.. ماشالا چه پرکار.. خدا رو شکر که بیماری تموم شد.. خدا هم کارت رو راه میندازه حتمن.. اگه بهش اعتماد کنیم..

آسيه

ما كه هميشه دعاگو هستيم اين بيت آخر خيلي قشنگ بود :"چسبید از ابتدای تولد به غم، به درد بوی صفای لاله و لادن گرفت شعر" در پايان : كلا من بهت افتخار مي كنم برادر:)

نوا

سلام یه مدت میشه نظر نذاشته بودم خدار و شکر بیماریتون رفع شده چه همه فیلم و کتـــــــــــــــــــاب!!! کار هممون پیش خدا گیره :)) این چه جمله با نمکی بود آخرش گفتین :) ما همیشه دعاگوییم

فرزانه

سلام خوبست از فهرست فیلم هایتان مرد عوضی و گشت ارشاد را دیده ام و طبعاً اون دوتای دیگر را ندیده ام [نیشخند] مرد عوضی و اصولاً هر فیلم خارجی دیگری را باید نسخه اصلی را دید گشت ارشاد هم تنها حسنش بازی فرخ نژاد است ... پایانش را اصلاً دوست نداشتم . موسیقی را نشنیده ام ! و اما کتاب فکر می کنم این اولی باید خیلی خواندنی باشد . نوشتمش تو فهرست اولویت هایم ... کاش اقلاً یک بخش هایی را می آوردید تلمذ می کردیم برای کارتان هم آرزوی گشایش می نماییم از صمیم قلب

فرزانه

راستی ناشر کتاب کی بوده ؟ اگر من اینجا پیدایش نکنم باید قرض بدیدها بعدشم فحش آبدار به اصلاحات چی ها ؟ اون هم تو این زمانه عسرت ؟

رها از چارچوب ها

آقا این چند روز شما اون هم با بیماری به اندازه چند سال تندرستی ما ثمر داشته خوش به سعادتتون خیلی دلم می خواد این دنگ شو رو بشنوم

میله بدون پرچم

سلام اون کناب خوبیه ... یه مطلبی هم در موردش نوشته بودم آدم رو با فضای اون موقع آشنا می کند حیف که در مورد اون دادگاه چیزی توش نیست و یه جورایی کامل نیست ولی کلا خاطرات شیخ ابراهیم عالیه