رسانه بی عزت

آیا هفتاد و چند میلیون مردم مملکت باید تاوان بدهند تا ضرغامی رییس صدا و سیما بماند؟! و با بیسوادی،کژ فهمی، دگماتیسم و تحجرش اعصاب و اخلاق و فرهنگ و سلامت جامعه را نابود کند؟!

برنامه های ضعیف و پر از ایراد فنی و محتوایی که سواد بصری و زیباشناسی مردم را نابود و قدرت تفکر را از بین می برند.
قهرمانان اکثر فیلم ها و سریال ها از اول فیلم دروغ بگویند و فریب بدهند و در آخر فیلم و سریال متحول شوند و با یک عذر خواهی و توبه همه چیز رو براه شود
مجریان بیسواد، ناتوان، بد چهره، بی ادب و یخ ( البته هر قاعده ای استثناهایی هم دارد) را تحمل کنند و حتی رییس جمهور هم محکوم به تحمل آن هاست!
 در این حالست که مردم یا به ماهواره گرایش پیدا می کنند که آن هم آسیب های خودش را دارد و یا مجبورند همین برنامه های گذشته از صدها فیلتر را ببینند و وقت تلف کنند؛ با پارازیت زندگی کنند و هزار جور بیماری بگیرند تا مبادا رقبای عزت خان مجال بیابند!
خبرهایی که آقا عزت صلاح می داند بشنوند و هر وقت او صلاح بداند بخندند و لودگی تماشا کنند و هر وقت میل رسانه میلی ایشان بود برنامه های مثلا معنا گرا تماشا کنند و عارف شوند!!!
دین را از کم سوادترین و رادیکال ترین مروجین دین بیاموزند و ایدئولوژی حاکم را در گوش و جان خود فرو برند
تازگی ها هم که برنامه فروشی و آنتن فروشی را آغاز کرده و بهترین ساعات را به شرکت های بسته بندی چای و برنج اختصاص داده تا ضمن ترویج مصرف گرایی و ایرانی محصولات خارجی بسته بندی شده در ایران را بخر! فرهنگ یک شبه پول دار شدن و لاتاری را ترویج کند چون در این مملکت با تلاش بجایی نمی شود رسید، پس با ارسال یک پیامک یک خودرو خارجی برنده شوید و بخورید و بیاشامید و پز بدهید. این سازمان ملی میهنی به بچه ها هم رحم نمی کند و در برنامه های مخصوص کودکان هم بشکل کاملا هنرمندانه بچه ها را به خوردن ماکارانی و لازانیای تک تشویق می کند!!
حقوق و مزایای عزت ضرغامی چقدر است تا بدهیم و خلاص شویم از این همه خسران و عذاب؟
/ 5 نظر / 34 بازدید
آرتمیس بانو

برادر من همین الان هم ماداریم حقوق خودش واون همه پاچه خوارهای اطرافش رومیدیم.ازدستشم خلاص نمیشیم.فکرکن که الان شایعه جانشینی کی بر سر زبونها افتاده.حسینی.یکی هزار بار بدتراز عزت خان.فکرکن مجری ساده ای مثل حیدری قدرتش ازخیلی سیاسیون این مملکت بیشتره.ببین دیگه ما کجای ماجرا ایستاده ایم.

میله بدون پرچم

سلام ضمن ابراز انزجار از نحوه پخش اختتامیه و نحوه پخش مسابقات فوتبال و والیبال و نحوه پخش فیلم و سریال خارجی و نحوه پخش باقی برنامه ها و نحوه برنامه سازی ها و غیره و ذلک باید اضافه کنم مشکل عزت نیست!! ما ملت عزت پروری شده ایم[ناراحت]

الي

سلام روي يك ماه حقوق من هم حساب كن .

فرزانه

سلام آره رسانه بی عزت لایق اون جاست رسانه ای که به طرز وحشتناکی مروج ابتذال و حقارت نفس و لودگی است البته تلویزیون در همه جای دنیا رسانه سطحی محسوب می شود اما تلویزیون ما حتی با استاندارد های خیلی معمولی هم فاصله دارد. و مدیرانش چون منصوب از طرف ... هستند لزومی به پاسخگویی هم ندارند

رها از چارچوب ها

آقا روی یک ماه حقوق و یک کلیه ی بنده حساب کن. . واقعا خاک بر سرشون صدا و سیما واقعن مفتضحه.